Kajari dari Masa Ke Masa

ANWAR SIRADJ, SH.

Periode 1996 - 1997

ARNOL SUHERMAN, SH.

Periode 1997 - 2000

H. MUHAMMAD SATAR, SH.

Periode 2001 - 2002

SUGENG HARIYONO

Periode 2002 - 2003

M. TABRANI, SH.

Periode 2003 - 2004

YUSUF, SH. MH.

Periode 2004 - 2007

GATOT GUNARTO, SH

Periode 2007 – 2010

SUGIYANTO, SH.

Periode 2010 - 2011

ASIS WIDARTO, S.H

Periode 2011 – 2016

 

YUNIKEN PUJIASTUTI, S.H, M.Hum

01 November 2016 - 06 Agustus 2018

LA KANNA, S.H, M.H

06 Agustus 2018 – 16 Februari 2021

EBEN NESER SILALAHI, S.H, M.H

17 Februari 2021 – Sekarang